Galeria kwiatów i upominków

O nas

Bardzo będzie nam miło zaprosić Państwa do Galerii kwiatów-Pracownia florystyczna. Nasza kwiaciarnia dostarcza  kwiaty do miast na Górnym Śląsku:Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Siemianowice, Będzin , Czeladż własnym transportem pod wskazany adres.

Galeria Kwiatów  zaprasza na zakupy kwiatów, bukietów, kompozycji kwiatowych, upominków ręcznie robionych, każdy inny, wiązanek pogrzebowych,przepięknych bukietów ślubnych.

Nieustannie ulepszamy naszą ofertę, poszerzając ją o czekoladki,kosze z prezentami i specjalne zestawy na różne okazje.Możemy zagwarantować naszym klientom najlepszą obsługę. Pracownia swoje produkty-kwiaty cięte, kompozycje kwiatowe, upominki, wiązanki ślubne,sprzedaje przez własną kwiaciarnie internetową która dostarczy zakupione bukiety,upominki w dowolne miejsce w Polsce  i na świecie     www.internetowa-kwiaciarnia.eu

Pracownia florystyczna prowadzona przez plastyka z wieloletnim doświadczeniem plastycznym i florystyczny, prowadzimy szkolenia florystyczne przyszłych florystów na terenie śląska.

Serdecznie Zapraszamy